PROFESJONALNE MASZTY FLAGOWE I FLAGI OD PRODUCENTA

Oferujemy wysokiej jakości maszty flagowe, które doskonale sprawdzą się jako widoczne wizytówki firm lub instytucji. Zależnie od przeznaczenia, proponujemy 6 rodzajów masztów flagowych.

WERSJA STANDARD

Cechą charakterystyczną tej wersji masztów jest opuszczanie i podnoszenie flagi za pomocą linki umieszczonej na zewnątrz masztu i umocowanej do knagi. Maszt może być wykonany z włókna szklanego, aluminium lub aluminium eco.

WERSJA Z ZAMKIEM

Obsługa flagi w tej wersji odbywa się za pomocą linki umieszczonej wewnątrz masztu. Aby zapobiec ewentualnej kradzieży flagi, sama knaga została zabezpieczona zamkiem. Wersja z zamkiem produkowana jest z włókna szklanego, aluminium lub aluminium eco.

WERSJA Z ZAMKIEM I WINDTRACKEREM

W tej wersji linka prowadzona jest wewnątrz masztu, knaga zamykana na kluczyk. Wersja ta posiada również ramię poprzeczne, które można opuszczać w celu wymiany flagi. Windtracker to element, który nawet przy bezwietrznej pogodzie utrzymuje flagę zawsze czytelną. Jest to optymalny sposób reklamy firmy.

WERSJA BANER

Poziome ramię obrotowe umieszczone na stałe, utrzymujące flagę zawsze czytelną. Zdejmowanie i zakładanie flagi wymaga położenia masztu.

WERSJA Z KORBĄ

Maszt wyposażony jest w mechanizm korbowy umieszczony wewnątrz masztu. Służy on do wciągania oraz opuszczania flagi. Maszt dostępny jest w wersji z włókna szklanego lub z aluminium.

WERSJA Z KORBĄ I WINDTRACKEREM

Wznoszenie i opuszczanie flagi odbywa się za pomocą mechanizmu umieszczonego wewnątrz masztu. Wersja ta posiada również ramię poprzeczne, które można opuszczać w celu wymiany flagi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - POMOŻEMY CI W
WYBORZE MASZTU FLAGOWEGO I FLAGI
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
 • maszty flagowe agra producentmasztow.eu

  ZYSKUJESZ SKUTECZNĄ I STAŁĄ REKLAMĘ

  Maszty flagowe to doskonały sposób na promocję Twojej firmy. Możesz zauważalnie zaznaczyć swoją lokalizację, przekazać informację o aktualnych promocjach, a tym samym zwiększyć rozpoznawalność swojego biznesu i zyskać nowych klientów.

  Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej z łatwością dopasujesz maszt do kolorystyki Twojej firmy.
 • maszty flagowe agra producentmasztow.eu

  PŁACISZ RAZ, A KORZYSTASZ PRZEZ WIELE LAT

  Wykonujemy maszty flagowe z trwałych i solidnych materiałów, dzięki temu możesz być pewien, że będą spełniać swoje zadanie przez wiele lat.
 • maszty flagowe agra producentmasztow.eu

  OTRZYMUJESZ WYSOKĄ JAKOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE

  Dbamy o to, by nasze produkty były nie tylko trwale i estetyczne, ale również konkurencyjne cenowo. Zapewniamy dobre ceny oraz krótkie terminy realizacji.